Jak przystało na debiutanta frycowe trzeba płacić. Uczestnicząca w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej młodzików drużyna AP Młoda Włocławianka w pierwszym swoim meczu uległa na wyjeździe gospodarzom i faworytom ligi GOL Brodnica 6:0 (4:0). Był to zimny prysznic na początku sezonu, ale mówiąc szczerze każdy inny wynik byłby sporą niespodzianką. Mecz odbył się w niedzielę 25 sierpnia 2019 o godzinie 10:00 na boisku w Brodnicy.

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym meczu, a już w środę 28.08.2019, o godzinie 15:30 odbyło się kolejne spotkanie piłkarskie, gdzie Włocławianka wystąpiła w roli gospodarza, a gośćmi tego meczu był zespół Juventusu Akademii Bydgoszcz. Spotkanie miało dramatyczny przebieg, a sam mecz ułożył się od początku bardzo dobrze, gdyż po bramce w 10 min. Oliwiera Jędrzejewskiego Włocławianka objęła prowadzenie, które utrzymała do końcowych 10 minut. Niestety „Juve” naciskało coraz mocniej, a gospodarze ograniczyli się już tylko do wybijania piłek, co się zemściło i mecz zakończył się zwycięstwem gości 1:3 (1:0).

W niedzielę 01.09.2019, o godzinie 15:00, w Bydgoszczy dojdzie do kolejnego meczu gdzie podopieczni trenera Przemka Strzeleckiego zmierzą się z gospodarzem Zawiszą Bydgoszcz. Trener nie ukrywa, że liczy na pierwsze punkty, więc mocno trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.