Dnia 15.01.2022 rozpoczęło się zimowe zgrupowanie w Zakopanem, w którym uczestniczą zawodnicy najstarszych roczników2008/09 w AP Młoda Włocławianka. Tego samego dnia po obiedzie odbyło się zebranie organizacyjne dla sztabu szkoleniowego i uczestników obozu, którzy zapoznali się z regulaminami związanymi z pobytem oraz planami szkoleniowymi. Zespół podczas pobytu rozegra 2 mecze sparingowe, a do dyspozycji na zajęcia będzie mógł korzystał  z w pełni wyposażonego boiska treningowego, pełnowymiarowej hali sportowej w SMS, w Zakopanem, oraz sali konferencyjnej i siłowni. Ponadto dodatkowo planowany jest kulig w 5 saniach, wyjście na finał skoków narciarskich na dużej krokwi, oraz baseny termalne.

Za cykl szkolenia odpowiedzialny jest trener Jarosław Rudziński, którego w roli asystenta wspierać będzie trener Marek Marciniak odpowiedzialny za bramkarzy, analizę meczy, ćw. ogólnorozwojowe,  zaś za sprawy organizacyjne odpowiadać będzie, jako kierownik obozu, trener Jacek Zawidzki.

W niedzielę Zakopane przywitało nas piękną, słoneczną pogodą. O 9:00 odbył się pierwszy trening na boisku syntetycznym, o 14:00 drugi, po którym udaliśmy się na skoki narciarskie, zaś po kolacji o 20:00 zawodnicy mieli wolną rękę co do wyboru gry zespołowej i wybrali halową piłkę nożną, a na zakończenie zajęć trener Marek Marciniak przeprowadził ćwiczenia stretchingowe. O 22:00 wszyscy smacznie spali.

[foogallery id=”15248″]

Kategorie: Aktualności