Nasze zespoły Żaków rocznik 2009 zajęły I i IV miejsce w niedzielnym turnieju zorganizowanym przez DAP w Rypinie. Łącznie w tych rozgrywkach, 26.11.2017 r. uczestniczyło 22 zawodników z naszego klubu.

 

 

Wyniki spotkań:
Unia Wąbrzeźno – Sparta Brodnica 1:0
Młoda Włocławianka I – Szkółka Piłkarska Lipno 1:0
Bramkę dla AP MW I zdobył: Tymon Ochociński.
Młoda Włocławianka II – Poncio Lidzbark 1:1
Bramkę dla AP MW II zdobył: Antek Łukomski.
Szkółka Piłkarska Lipno – Młoda Włocławianka II 0:3
Bramki dla AP MW II zdobyli: Marcel Chojnacki x2 i Antek Łukomski.
Sparta Brodnica – Młoda Włocławianka I 0:1
Bramkę dla AP MW I zdobył: Mateusz Olejnik
DAP Rypin – Unia Wąbrzeźno 5:0
Młoda Włocławianka II – Sparta Brodnica 4:0
Bramki dla AP MW II zdobyli: Wojtek Kubiaczyk, Oskar Czerwiński, Piotr Kryska, Marcel Chojnacki.
Młoda Włocławianka I – DAP Rypin 0:3
Poncio Lidzbark – Szkółka Piłkarska Lipno 0:1
Sparta Brodnica – Poncio Lidzbark 0:2
DAP Rypin – Młoda Włocławianka II 0:2
Bramki dla AP MW II zdobyli: Oskar Czerwiński, Piotr Kryska.
Unia Wąbrzeźno – Młoda Włocławianka I 1:1
Bramkę dla AP MW I zdobył: Filip Wnukiewicz.
Młoda Włocławianka II – Unia Wąbrzeźno 4:1
Bramki dla AP MW II zdobyli: Marcel Chojnacki i Piotr Kryska x3.
Poncio Lidzbark – DAP Rypin 1:0
Szkółka Piłkarska Lipno – Sparta Brodnica 0:0
DAP Rypin – Szkółka Piłkarska Lipno 5:1
Unia Wąbrzeźno – Poncio Lidzbark 0:4
Młoda Włocławianka I – Młoda Włocławianka II 0:0
Poncio Lidzbark – Młoda Włocławianka I 1:0
Szkółka Piłkarska Lipno – Unia Wąbrzeźno 1:0
Sparta Brodnica – DAP Rypin 1:5
Zespół AP Młoda Włocławianka I wystąpił w następującym składzie: Deręgowski Janek – bramkarz, Ochociński Tymon, Orłowski Jakub, Osipiak Oliwier, Piwoński Jakub, Śniegocki Oliwier, Wnukiewicz Filip, Wtulich Wojtek, Lewandowski Krystian, Łękawski Michał, Sznabel Oliwier, Olejnik Mateusz,
Zespół AP Młoda Włocławianka II wystąpił w następującym składzie: Szmajdziński Filip – bramkarz, Basis Karol, Chojnacki Marcel, Chwalisz Alan, Czerwińsnki Oskar, Durma Kacper, Kryska Piotr, Kubiaczyk Wojtek, Łukomski Antek, Morawski Maciek, Serafin Janek.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. AP Młoda Włocławianka II – 14 pkt.
2. Poncio Lidzbark – 13 pkt.
3. DAP Rypin – 12 pkt.
4. AP Młoda Włocławianka I – 8 pkt.
5. Unia Wąbrzeźno – 4 pkt.
6. Szkółka Piłkarska MB Lipno – 3 pkt.
7. Sparta Brodnica – 1 pkt.

 

 

 

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.