W sobotę 24.02.2018, w godzinach popołudniowych, w Hali Mistrzów we Włocławku odbył się czwarty turniej w ramach IV edycji MASTER KIDS 2018. W imprezie organizowanej przez Akademię Piłkarską Młoda Włocławianka wystąpiło 7 ekip, które rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym”. Fundatorem pucharów i medali dla uczestników turnieju była Firma PIXELS pana Rafała Makowskiego, który osobiście wręczał nagrody zawodnikom.

 

A tak przedstawiały się wyniki poszczególnych spotkań:

  1. AP Młoda Włocławianka – Łokietek Brześć Kujawski 2:0
  2. AP Młody Lubień – Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:1
  3. Sadownik Waganiec – Dwunastka Włocławek 0:3
  4. Młode Talenty Toruń – Łokietek Brześć Kujawski 4:0
  5. AP Młoda Włocławianka – Dwunastka Włocławek 0:3
  6. Orlęta Aleksandrów Kujawski – Sadownik Waganiec 1:0
  7. Młode Talenty Toruń – AP Młody Lubień Kujawski 1:1
  8. Dwunastka Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski 5:1
  9. Orlęta Aleksandrów Kujawski – AP Młoda Włocławianka 1:2
  10. Młode Talenty Toruń – Dwunastka Włocławek   1:4
  11. Sadownik Waganiec – Młody Lubień Kujawski 0:1
  12. Orlęta Aleksandrów Kujawski – Łokietek Brześć Kujawski 4:3
  13. Młode Talenty Toruń – Sadownik Waganiec 3:2
  14. Dwunastka Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:0
  15. AP Młody Lubień Kujawski – AP Młoda Włocławianka 1:3
  16. Młode Talenty Toruń – Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1
  17. AP Młoda Włocławianka – Sadownik Waganiec 1:0
  18. AP Młody Lubień Kujawski – Łokietek Brześć Kujawski 3:1
  19. Młode Talenty Toruń – AP Młoda Włocławianka 0:2
  20. Sadownik Waganiec – Łokietek Brześć Kujawski 3:1
  21. AP Młody Lubień Kujawski – Dwunastka Włocławek 0:4

Tabela końcowa

I miejsce Dwunastka Włocławek                     18 pkt           23:2

II miejsce AP Młoda Włocławianka             15 pkt          10:5

III miejsce Młode Talenty Toruń                      10 pkt           11:10

IV miejsce Orlęta Aleksandrów Kujawski         9 pkt            8:11

V miejsce AP Młody Lubień Kujawski               7 pkt             6:10

VI miejsce GKS Sadownik Waganiec                 3 pkt             5:10

VII miejsce Łokietek Brześć Kujawski               0 pkt             6:21

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Juros Dwunastka Włocławek

Najlepszym bramkarzem wybrany został Igor Rybowski Dwunastka Włocławek

Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się: Tymon Szczerbicki z AP Młoda Włocławianka oraz Mateusz Mordziński z Orląt Aleksandrów Kujawski, każdy z nich zdobył 5 bramek.

Zespół gospodarzy AP Młoda Włocławianka wystąpił w składzie: Wiktor Meler, Wiktor Gawriołek  – Przybyszewski Patryk (1 bramka), Witkowski Paweł, Szczerbicki Tymon (5 bramek), Prokopiak Jakub (2 bramki), Jankowski Piotr (1 bramka), Rosiak Igor, Gabryszewski Michał (1 bramka). Trener zespołu: Przemysław Strzelecki, kierownik zespołu: brak.

Kategorie: Aktualności

1 komentarz

смотреть онлайн в хорошем качестве бесплатно фильмы · 26 czerwca 2022 o 17:33

Сериалы и фильмы смотреть онлайн видео HD..
Вот смотреть онлайн в хорошем качестве бесплатно фильмы.
Фильмы и Сериалы · Первый канал.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.